Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ruszyła rekrutacja do drugiej edycji projektu PODAJ DALEJ

Zapraszamy do udziału w 2. edycji wspólnego projektu Muzeum Etnograficznego w Krakowie i Polskiej Akcji Humanitarnej pn. „Podaj Dalej”.  Projekt adresujemy to wszystkich, którzy chcą mieć wpływ na życie własnych społeczności i nie chcą przechodzić obojętnie wobec problemów ludzi żyjących w odległych zakątkach świata. Szukamy osób od 16 roku życia, z otwartą głową, chętnych do krytycznego myślenia i gotowych do ciągłego uczenia się.

Hasłem wywoławczym tej edycji jest „woda”.


Udział w projekcie jest bezpłatny. Na zgłoszenia czekamy do 16 lutego 2017.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Czy zastanawialiście się, ile litrów wody zużywacie na co dzień i które z Waszych codziennych decyzji mogą mieć największy wpływ na ochronę zasobów wody pitnej? Dlaczego w XXI wieku są na ziemi regiony, w których jedynym źródłem czystej wody są dowożące ją cysterny? Co możemy zrobić tu i teraz by zmienić tę sytuację?

Na te i inne pytania postaramy się znaleźć odpowiedzi w trakcie trzech miesięcy trwania projektu.

Czekają na Was warsztaty i spotkania na temat prawa i dostępu do wody, technologii związanych z jej uzdatnianiem, globalnych zależności ekologicznych, wielokulturowości i kulturowych kontekstów z nią związanych.

Do współpracy przy projekcie, poza edukatorami MEK i PAH, zaprosimy specjalistów, na co dzień działających w ramach Ośrodka Działań Ekologicznych „Źródła”, pracowników Wodociągów Krakowskich, hydrologów, antropologów kulturowych, aktywistów i artystów.

Ponadto każdy z uczestników i uczestniczek przedsięwzięcia weźmie udział w przygotowaniu wydarzenia edukacyjnego związanego z tematyką wody. W tym celu trenerzy i pracownicy PAH, MEK oraz zaproszeni goście będą dzielić się wiedzą i doświadczeniem na temat metod pozyskiwania funduszy, budowania zespołu projektowego, planowania harmonogramu oraz prowadzenia działań promocyjno - marketingowych.

Warsztaty i spotkania odbywać się będą raz w tygodniu, od godziny 17:30 do 19:30, w okresie od marca do czerwca 2017 roku.

INFORMACJE PRAKTYCZNE

Organizatorzy: Polska Akcja Humanitarna i Muzeum Etnograficzne w Krakowie
Czas trwania: marzec 2017 - czerwiec 2017
Miejsce: Muzeum Etnograficzne w Krakowie, Ratusz, pl. Wolnica 1

FB: PODAJ DALEJ

Informacje o pierwszej edycji projektu

Źródło: http://etnomuzeum.eu

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx