Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Grupa dziecięca "SMERFETKI" działająca przy Kole Gospodyń Wiejskich w Wiadrowie

Przy sekcji muzyczno - teatralnej dla dzieci i młodzieży pod opieka Elżbiety Kusyk powstała grupa dziecięca "SMERFETKI" z Wiadrowa. Grupa rozpoczęła działalność pod koniec września 2015 r., czyli podobnie jak nasz amatorski Kabaret "0-99" jest stosunkowo nową grupą. Podobnie jak z sekcją kabaretowo -teatralną (dla starszej młodzieży i dorosłych) współtwórcą obu sekcji jest Urszula Majkut, Dariusz Trybuła, Ewa Brzostowska.

image1zaja2

Grupa zrzesza dzieci (głównie dziewczynki z Wiadrowa), które pod opieką instruktorek będą przygotowywały pokazy muzyczne, układy taneczne i teatralne scenki.

Grupa liczy, że będzie mogła się prezentować na lokalnych i regionalnych imprezach o zasięgu gminnym, powiatowym i wojewódzkim. Liczymy, że uda się w taki sposób jeszcze bardziej zintegrować dzieci naszej miejscowości, aby wspólnie mogły działać i rozwijać swoje artystyczne talenty.

image2zaja2

Mamy nadzieję, ze wkrótce kolejne dzieci dołączą do grupy i będzie ona coraz liczniejsza.  Możliwe, że uda się też zaangażować chłopców albo utworzyć osobną grupę dla nich. Pożyjemy zobaczymy!

Grupa występowała już Podczas Dnia Odnowy Wsi Gminy Dobromierz w Borowie, Mikołajek w Wiadrowie i na Powiatowym Przeglądzie Kolędniczym „Jaworskie Gody 2016” w Teatrze Miejskim w Jaworze, gdzie zajęła 2 miejsce.  Poza tym część dzieci z grupy występowała także w Jasełkach Bożonarodzeniowych w Wiadrowie, których reżyserem była Elżbieta Kusyk. Liczymy na kolejne występy.

image6zaja2

image8zaja2

Zapraszamy na oficjalny FAN PAGE Grupy dziecięcej "SMERFETKI" z Wiadrowa na portalu www.facebook.com

Kontakt z grupą w sprawie występów:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub kontakt telefoniczny:

Ela - 504 935 614

Urszula - 696 743 757

Dariusz - 721 829 282

AUTOR: Dariusz Trybuła (Członek KGW Wiadrów, redaktor KGW Wiadrów, opiekun stron internetowych i fan page, Pedagog, Pedagog specjalny - terapeuta, Oligofrenopedagog, Terapeuta zajeciowy)

***

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx