Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bądź skuteczniejszym liderem! Bądź skuteczniejszą liderką!

Działasz w środowisku lokalnym, ludzie za Toba podążają, dzięki Tobie pojawiają się nowe inicjatywy? A może prowadzisz organizację pozarządową, jesteś radną, burmistrzem. Chcesz pracować, tak aby Twoje działania przynosiły lepsze efekty?

Zgłoś się do XII edycji Programu Liderzy PAFW. To Program, dzięki któremu Twoja działalność zyska nowy wymiar i energię!

Dzięki Programowi:

- Spojrzysz w nowy sposób na swoje działania – wyznaczysz cele, rozpoznasz swoje możliwości;

- Zyskasz kompetencje, które pozwolą Ci skuteczniej działać – stworzysz przekonującą wizję, nauczysz się angażować innych do działania, dowiesz się, jak skutecznie wprowadzać zmiany;

- Lepiej poznasz siebie koncentrując się przez rok na pracy nad swoim rozwojem;

- Spotkasz grupę wyjątkowych aktywnych osób z organizacji pozarządowych, samorządu, biznesu. Nawiążesz relacje, które mają szansę trwać długo po zakończeniu Programu.

Co Cię spotka w Programie?

- 12-miesięczna indywidualna praca z tutorem;

- Cztery zjazdy szkoleniowe

- Wizyty studyjne w całej Polsce;

- Bogata oferta dla absolwentów Programu.

Jeśli posiadasz min. 3 lata doświadczenia w działalności na rzecz określonego środowiska a w szczególności, jeśli realizowałeś/aś projekt finansowany przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności – Zgłoś się!

Na zgłoszenia wypełnione za pośrednictwem strony www.liderzy.pl czekamy do 8 marca.

Szczegółowych informacji udzielają Maria Makowska i Agnieszka Szelągowska – tel. 510 078 760 oraz 22 556 82 60, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz: ulotka o Programie Liderzy PAFW

Źródło: Informacja prasowa http://www.liderzy.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx