Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Podlaskie - spotkanie informacyjne na temat elektroniczmnej aplikacji www.witkac.pl w konkursach dotacyjnych w sferze kultury i sportu

Zarząd Województwa Podlaskiego zaprasza organizacje pozarządowe aplikujące o dofinansowanie zadań publicznych w sferze kultury i sportu na spotkanie poświęcone elektronicznemu systemowi aplikacji konkursowej - www.witkac.pl

Spotkanie odbędzie się 19 listopada w sali Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Białymstoku (Spodki) przy ul. św. Rocha 14 w godz. 16:00-17:30.

Na spotkaniu przedstawione zostaną zasady składania ofert w konkursach za pomocą elektronicznego generatora ofert.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc,prosimy o obowiązkowe przesłanie zgłoszenia z podaniem imienia i nazwiska oraz nazwy reprezentowanej organizacji na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Na spotkanie wskazane jest wydelegowanie 1 osoby - odpowiedzialnej za przygotowanie oferty w konkursie. Zalecamy przyniesienie ze sobą laptopa bądź innego urządzenia z możliwością połączenia z bezprzewodowym Internetem WiFi.

Źródło: http://www.wrotapodlasia.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx