Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Projekt „Aktywizacja” w województwie łódzkim

Ośrodek Aktywizacji Zawodowej i Społecznej Caritas Archidiecezji Łódzkiej rozpoczął realizację projektu „Aktywizacja” skierowanego do osób bezrobotnych/nieaktywnych zawodowo w wieku 18 – 67 lat mieszkających na terenach wiejskich, które wykazują potrzebę analizy własnych zachowań społecznych, a także zdobycie wiedzy na temat poruszania się po rynku pracy.

Uczestnicy będą mogli:

  • Wziąć udział w 11 warsztatach motywująco - aktywizujących.  dzięki którym nabędą nowe umiejętności społeczne, ale też i poznają zasady poruszania się po lokalnym rynku pracy.

  • Skorzystać z indywidualnych porad psychologicznych i doradczych.

  • Skorzystać z indywidualnego treningu aktywizacyjnego.

Wszystkie działania są bezpłatne i istnieje możliwość zrealizowania ich u Państwa na miejscu, w dogodnym terminie.

Zapraszamy instytucje bądź pojedyncze osoby do kontaktu z  Ośrodkiem Aktywizacji Zawodowej i Społecznej znajdującym się w Łodzi przy ulicy M. Gogola 12, Tel. 42 673 41 30, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ośrodek Aktywizacji Zawodowej i Społecznej

Caritas Archidiecezji Łódzkiej

Ul. Mikołaja Gogola 12, 92-513 Łódź
tel./fax: 42 673 41 30
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.caritas.lodz.pl

Caritas na Facebooku: http://www.facebook.com/caritas.lodz

 

Źródło: Informacja prasowa

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx