Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Fundusze na fitness prowadzony przez szkołę

PYTANIE:

Witam,

Jestem mieszkanką wioski w województwie mazowieckim i jednocześnie pracownikiem szkoły. W naszej szkole od dłuższego czasu próbujemy zorganizować zewnętrzny fitness. Proszę wskazać źródła skąd możemy pozyskać środki na ten cel. Z poważaniem,
[...] sekretarz szkoły

ODPOWIEDŹ:

Witam!
Trudno mi odpowiedzieć na to pytanie, gdyż nie wiem dla kogo ma być fitness, i tak naprawdę w jakim celu – czy ma być to np. forma integracji mieszkańców, czy też polepszenie ich zdrowia i kondycji fizycznej, czy też chodzi o jakąś grupę np. młodzież, a działanie ma być po prostu poszerzeniem oferty zajęć pozalekcyjnych szkoły? I co tak naprawdę jest potrzebne do zorganizowania takiego fitness'u – chodzi o wyposażenie sali, czy też chodzi o środki na wynagrodzenie dla osoby, która będzie prowadziła zajęcia?

Od odpowiedzi na te pytania – zależy dobór źródeł. Dlatego proszę o więcej szczegółów, wtedy postaram się podpowiedzieć, jakie mogą być potencjalne źródła finansowania.

Pozdrawiam serdecznie,
W imieniu Witryny Wiejskiej,
Monika Kaczmaryk

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx