Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Przegląd prawa samorządowego – zaproszenie do debaty

Prezydent Bronisław Komorowski zapowiedział 2015 rok – rokiem samorządności. W jego trakcie obchodzić będziemy 25. rocznicę przywrócenia w Polsce samorządu terytorialnego, a także 30. rocznicę uchwalenia Europejskiej Karty Samorządu Terytorialnego. Jej ratyfikacja przez Polskę oznaczała akceptację i przyjęcie kluczowych zasad budowania samorządności.

Ostatnie lata pokazały jednak, że samorząd terytorialny w Polsce potrzebuje nowego impulsu rozwojowego. Mając to wszystko na uwadze, oraz w związku z zapowiedzianym przez premier Ewę Kopacz przeglądem prawa samorządowego, zachęcamy do udziału w debacie dotyczącej przyszłości samorządu w Polsce.

Propozycje można nadsyłać do 6 lutego 2015 roku. Prosimy o zgłaszanie ich za pomocą specjalnego formularza znajdującego się pod tym linkiem. Po wypełnieniu formularz należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ważne: propozycje zmian dla jednej ustawy zgłaszamy na jednym formularzu (zasada jeden formularz – jedna ustawa). W przypadku propozycji do kilku ustaw, formularze wypełniamy odrębnie dla każdej z ustaw.

Źródło: https://mac.gov.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx