Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jak włączyć się w konsultację miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego?

Prezentujemy infografiki, które powstały w ramach programu „Nasza przestrzeń – nasza sprawa. Konsultacje społeczne planów miejscowych”.

Można z nich w szybki sposób zorientować się kiedy i w jaki sposób mieszkańcy mogą uczestniczyć w tworzeniu miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.

Zapraszamy do śledzenia informacji o przystąpieniu do sporządzenia miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego w Państwa miejscowościach (np. strona internetowa urzędu gminy, BIP, tablica ogłoszeń) i do aktywnego uczestnictwa w ich tworzeniu.

 np1

np2
***

Projekt dofinansowany z dotacji przyznanej w ramach programu Obywatele dla Demokracji, prowadzonego przez Fundację im. Stefana Batorego we współpracy z Polską Fundacją Dzieci i Młodzieży, finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego (tzw. Funduszy EOG).

 

Więcej na temat programu „Nasza przestrzeń – nasza sprawa. Konsultacje społeczne planów miejscowych”.

***

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx