Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Już 15 września rusza bezpłatny program doskonalenia zawodowego dla nauczycieli I klasy szkoły podstawowej „Nauczyciel/ka I klasa”

Już 15 września rusza bezpłatny program doskonalenia zawodowego dla nauczycieli I klasy szkoły podstawowej „Nauczyciel/ka I klasa”. Podczas semestralnego kursu internetowego oraz stacjonarnych warsztatów, pod okiem mentorów, praktyków, pedagogów, poznawać będziemy metody rozbudzania ciekawości dzieci, budowania współpracy i kreatywnego rozwiązywania trudności. 

Autorskie materiały i dopracowane moduły kursu, pomogą uczestnikom rozwijać:

  • Skuteczne planowanie zajęć, określanie celów uczenia się
  • Monitorowanie i ocenianie postępów dzieci
  • Umiejętności zarządzania zróżnicowaną klasą 6 i 7-latków
  • Motywowanie uczniów i uczennic I klasy
  • Rozbudzanie ciekawości i aktywności poznawczej
  • Sposoby radzenia sobie z konkretnymi trudnościami w pracy nauczyciela
  • Współpracę z innymi nauczycielami i rodzicami 

"Nauczyciel/ka I klasa" to również platforma wymiany inspiracji i doświadczeń. Uczestników programu zapraszamy na  konferencję networkingową „Edukacja I klasa”, która odbędzie się 22 września w Warszawie oraz na stacjonarne warsztaty profesjonalnego rozwoju.

Zgłoszenia od nauczycieli z małych miejscowości (do 20 tys.) przyjmujemy od 14 sierpnia  do 15 września 2014 roku. Liczba miejsc ograniczona. Z każdej szkoły zapraszamy max. dwoje nauczycieli. 

Szczegóły i zapisy na: www.1klasa.edu.pl

Źródło: Informacja prasowa

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx