Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Poradnik „Drogowskaz dla NGO. Zasady przejrzystego zarządzania finansami”

Z przyjemnością prezentujemy nasz najnowszy poradnik „Drogowskaz dla NGO. Zasady przejrzystego zarządzania finansami”

Poradnik wydaliśmy w ramach projektu Drogowskaz dla NGO. Profesjonalizacja Trzeciego Sektora poprzez wypracowanie i upowszechnianie zasad zarządzania finansowego, realizowanego przez partnerstwo w składzie Fundacja dla Polski, Fundusz PAFPIO oraz Fundacja PwC.

Publikacja ta jest zebraniem wypracowanych standardów zarządzania finansami, nad którymi organizacje uczestniczące w projekcie pracowały podczas sesji szkoleniowych oraz zjazdów. Dodatkowo, jest opatrzona komentarzami ekspertów. Wypracowane standardy odnoszą się do całości aspektów związanych z zarządzaniem finansami, jak również – w drugiej części – odnoszą się w szczególności do zasad zarządzania finansowego pozwalających na wysoką jakość realizacji zadań publicznych.

Zapraszamy do lektury!

PORADNIK DO POBRANIA

Zainteresowanym Czytelnikom wysyłamy bezpłatnie wydrukowany egzemplarz książki.
Zamówienia prosimy wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Projekt „Drogowskaz dla NGO. Profesjonalizacja Trzeciego Sektora poprzez wypracowanie i upowszechnianie zasad zarządzania finansowego” współfinansowany był ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

logotypy_b

Źródło: http://pafpio.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx