Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wrocław - konferencja wojewódzka "Rola liderów w społeczności wiejskiej"

Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego i Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu zapraszają liderów dziesięciu edycji wojewódzkiego konkursu „Najaktywniejszy lider pracujący na rzecz społeczności wiejskiej” do udziału w konferencji Rola liderów w społeczności wiejskiej.
 
Konferencja odbędzie się w czwartek 3 lipca w Dolnośląskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu w obiekcie hotelowym Agro przy ul. Zwycięskiej 4.

Podczas konferencji zostanie podsumowana X edycja wojewódzkiego konkursu Najaktywniejszy lider pracujący na rzecz społeczności. Jej uczestnicy wezmą także udział w szkoleniu Jak integrować środowisko wiejskie, które przeprowadzi Renata Mikulewicz z Fundacji Ogrody Twojego Sukcesu.
Konferencji towarzyszyć będą występy zespołu folklorystycznego.

Konferencja wojewódzka Rola liderów w społeczności wiejskiej dla najaktywniejszych liderów pracujących na rzecz społeczności wiejskiej została zorganizowana w ramach Planu Działania Sekretariatu Regionalnego KSOW.

Szczegółowych informacji udziela Ewa Wróbel z Działu Przedsiębiorczości, Wiejskiego Gospodarstwa Domowego i Agroturystyki w DODR we Wrocławiu, tel. 71 339 80 21 wew. 170, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: http://www.dodr.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx