Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na I Czernicki Bieg Uliczny Razem 89

 

W dniu 19 czerwca Stowarzyszenie Działań Lokalnych Spichlerz organizuje I Czernicki Bieg Uliczny Razem’89. Chcemy zaprosić mieszkańców gminy Gaszowice i całego regionu do wspólnego przebiegnięcia liczącej osiem kilometrów trasy wytyczonej na terenie Czernicy. Start przewidziany jest na godzinę 14 spod starego kościoła, biuro zawodów będzie mieściło się LKS Czernica. Bieg organizowany jest w ramach inicjatywy Razem’89 (www.razem89.pl). Chcemy pokazać, że świętowanie rocznicy wolnych wyborów w roku 1989 może być nieco nieformalne i połączone z rodzinną zabawą i aktywnością fizyczną. Regulamin, trasa biegu i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej SDL Spichlerz – www.sdlspichlerz.pl.

Po biegu wszyscy uczestnicy i kibice są zaproszeni do udziału w III Pikniku Historycznym – „W cichości i skrycie toczyło się lokalnych bohaterów życie”, który odbędzie się w parku przy czernickim Zameczku. W tym roku chcemy przypomnieć czernickich lokalnych bohaterów – osoby, których życie, twórczość i działalność znacząco wpłynęły na lokalną społeczność. W czasie Pikniku będzie możliwość wzięcia udziału w grze terenowej, skosztowania lokalnych wypieków, podziwiania utalentowanych młodych mieszkańców gminy Gaszowice oraz skorzystania z wielu innych atrakcji. W czasie Pikniku ogłoszone zostaną wyniki konkursów „Mój okrągły stół” i „Mój rok 1989”.

Aktualne informacje pojawiać się będą na www.sdlspichlerz.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx