Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Trwa cykl warsztatów dla kobiet z wykorzystania nowoczesnych technologii w życiu codziennym i zawodowym

„Girls in ICT Day” to światowy dzień organizowany przez International Telecommunication Union (ITU – Międzynarodowa Organizacja ICT) organizację ONZ, zajmującą się technologiami informacyjnymi i komunikacyjnymi.

Dzień dla kobiet w ICT jest obchodzony cyklicznie na całym świecie (w każdy czwarty czwartek czwartego miesiąca) jako „Girls In ICT Day”. W 2014 roku dzień ten przypada na 24 kwietnia.

W tym dniu firmy telekomunikacyjne, agencje rządowe, szkoły wyższe oraz wiele innych instytucji na całym świecie otwierają swoje drzwi i organizują wydarzenia mające na celu przedstawienie kobietom korzyści z kariery w branży ICT. ITU chce promować równość płci i wzmacniać pozycję społeczną kobiet poprzez korzystanie przez nie z technologii informacyjnych i komunikacyjnych.

My w ramach tego dnia organizujemy trzecią edycję LADIES w ICT. Wychodząc naprzeciw potrzebom zgłaszanym przez uczestniczki pierwszej i drugiej edycji tegoroczna edycja będzie zorganizowana również w formie cyklu 9 warsztatów z wykorzystania nowoczesnych technologii w życiu codziennym i zawodowym.

Tematy i terminy warsztatów znajdują się tutaj.

Zasady udziału tutaj.

Dlaczego?

Zaprezentowane podczas warsztatów praktyczne możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii wskażą jak za pomocą nich można osiągnąć sukces w biznesie, otworzyć drogę do kariery zawodowej, zapewnić dostęp do informacji w każdym miejscu, oszczędzić czas itp.

Dla kogo?

Warsztaty skierowane są do kobiet, które są zainteresowane poszerzeniem swojej wiedzy na temat wykorzystania nowoczesnych technologii w życiu codziennym i zawodowym.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane Panie – businesswoman, urzędniczki, studentki, nauczycielki, gospodynie domowe, sportsmenki, artystki…

Warsztaty realizowane są w ramach Regionalnego programu promocji społeczeństwa informacyjnego

Kontakt: Magdalena Cicha 32 700 78 21

Źródło: http://www.e-slask.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx